O nás

Veterinární klinika VETINO Jaggy Praha je v současnosti největším neuniverzitním referenčním pracovištěm ve střední a východní Evropě.

Naší základní filozofií je odborná zdatnost lékaře, která je rozhodujícím faktorem při řešení medicínských problémů. Ctíme jednotný systém vzdělávání veterinárních specialistů v Evropě a udržujeme dobré profesní vztahy s předními evropskými odborníky. I proto se naši lékaři pravidelně vydávají na několikaměsíční stáže na špičková pracoviště po celé Evropě. Příjemné a vstřícné jednání společně s vysoce kvalitním technickým vybavením je pak samozřejmostí.

Myšlenka založit veterinární referenční pracoviště v Praze vznikla v roce 2004. Na počátku projektu stáli MVDr. Vojtěch Novák a MVDr. Petr Šrenk, kteří tak navázali na činnost veterinární kliniky VETINO Jaggy Brno, úspěšné a do té doby jediné referenční kliniky v České republice. Se stavbou nové budovy dokonale zohledňující potřeby provozu kliniky a umožňující nabízet i některé zcela inovativní služby bylo započato v březnu 2008, slavnostní otevření se uskutečnilo 15. 2. 2009.

Klinika je pojmenována po švýcarském profesorovi neurologie André Jaggym, Dipl. ECVN, který je špičkovým specialistou ve svém oboru a byl hlavním učitelem neurologie MVDr. Petra Šrenka během jeho pobytu na univerzitě v Bernu.

Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním. Zjistit více